Dezinfekce ozónem

Vážení zákazníci. Nově nabízíme dezinfekci vozidel nebo domácností ozónem. Ozonová dezinfekce ve vašich prostorech spolehlivě zlikviduje 99,9 % veškerých bakterií, virů včetně koronavirů, plísní a jiných alergenů. Díky aplikaci ozonu se zbavíte také zápachů, které není možné odstranit běžnými čisticími prostředky. Jedná se o zdraví nezávadnou formu dezinfekce. Ozonová dezinfekce je zcela ekologická, takže její použití nezatěžuje životní prostředí.
Nově nabízíme pneuservisní služby pro osobní vozidla.

Ozon (O3) neboli aktivní kyslík je silné oxidační činidlo – má 3000x větší čisticí schopnost než chlor. V normálním stavu se ozon vyskytuje jako plyn, což mu při dezinfekci umožňuje dostat se nejen na povrchy a do vzduchu, ale do všech spár a pórů v omítkách. Po ukončení procesu oxidace,při kterém dochází k ničení všech nežádoucích mikrobiocidních organismů, se ozon rozpadá na kyslík (O2). 

Pneuservisní služby pro osobní vozidla

Ekologická likvidace lpg nádrží zdarma. 

Měření emisí LPG

V Říčanech Vám změří emise autoservis POLA  s.r.o, Politických vězňů 1233, Říčany. Vjezd z ulice 17. litopadu. Telefon  739 055 433. Emise na systémy lpg značek Stag, Magic, Alex, LpgTech, Solaris, Lovato, Landi Renzo, Brc, Elpigas a mnoho dalších.    

LPG systém Alex optima

Řídící jednotka Optima je vhodná do vozidel s jednoduchými i náročnými a složitými systémy vstřikování paliva. Inovativní agloritmy použité v jednotce Optima umožňují precizní řízení vstřikovacích časů a řízení motoru v celém jeho pracovním rozsahu. Tím je zajištěn minimální pokles výkonu motoru při chodu na plyn (max 3%). Díky tomu je také spotřeba plynu příznivá. Systém Alex Optima je prvním systémem homologovaným pro přestavbu motorů emisní kategorie euro6 na LPG. Záruka na řídící jednotku je 5 let.
 

Rozbočovač pro aditivum k ochraně ventilových sedel.

Přivádí aditivum na ochranu ventilových sedel přímo ke každému válci zvlášť a tím dokonalejší funkci než centrální jednobodový. 

Předěláme i Vaš stávající systém přímazávání. Zařízení je vhodné pro každý podtlakový systém. 

 

Pravidelná revize přímo u Vás doma

Nemáte čas nebo se Vám prostě nechce? Po dohodě provedeme pravidelnou revizi lpg u Vás doma.

Cena platná v rámci Říčan a okolí (do 15km)  ostatní po dohodě